Konkurs urodzinowy!

Uwaga! Szybkie rozdanie urodzinowe!

Cześć!

Jeśli jesteś ze mną już jakiś czas, z pewnością wiesz, że nagrody zawsze są ciekawe i merytorycznie wspierają zarówno medyków jak i pacjentów! Więc bez względu po której jesteś stronie skorzystaj z możliwości i daj sobie szansę na wygranie!

Już 10 marca będą moje okrągłe urodziny! Z tej okazji chciałabym dać coś dla Was od siebie, a że jestem miłośnikiem książek i kocham wiedzę – podzielę się z Wami właśnie nimi – a co ciekawsze, sam/ sama możesz wybrać sobie jaka książka będzie dla Ciebie najlepsza!

Przygotowałam kilka pozycji z literatury medycznej – niezbędnej w trakcie studiów, nauki do egzaminów, czy w gabinecie nawet dla najlepszych specjalistów, jak również ogrom wiedzy dla pacjenta, ponieważ zawsze wychodzę z założenia, że wiedzę warto czerpać ze sprawdzonych źródeł – a te książki takimi są, bo zostały napisane przez wybitnych Specjalistów i wydane przez Wydawnictwo Lekarskie, które wspiera takie działania i rozwój nauki.

Przechodząć do meritum:

Konkurs odbywa się w serwisie Instagram, w postaci komentarzy pod postem konkursowym i aby wziąć udział w konkursie należy od 8 do 12 marca napisać komentarz: Którą książkę chciałbyś/chciałabyś mieć i opowiedzieć dlaczego? Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone a uczestnicy dowiedzą się już 13.03.2023r. kto został szczęśliwym zwycięzcą – a będzie ich kilku, więc szanse na wygranie są duże! 

1. https://pzwl.pl/Dietetyka-sportowa,78924837,p.html

2. https://pzwl.pl/Medycyna-stylu-zycia,75276296,p.html

3. https://pzwl.pl/Diabetologia-wieku-rozwojowego,70798372,p.html

4. https://pzwl.pl/Anestezjologia-i-intensywna-opieka,4739837,p.html

5. https://pzwl.pl/Ostre-stany-zagrozenia-zycia-w-obrazeniach-ciala,178894009,p.html

 Czekam na najciekawsze zgłoszenia, dajcie ponieść się wyobraźni i napiszcie dlaczego to do Was i dlaczego akurat ta książka powinna zostać wysłana! Dajcie czadu! 

 

Jeśli chcecie szybko przeskoczyć na ig – wystarczy zeskanować telefonem kod poniżej.

 

Powodzenia! Trzymam za wszystkich mocno kciuki!

Uściski!

Wiola Diabetmed

 

 

3 odpowiedzi na “Konkurs urodzinowy!”

  1. Bardzo chętnie dodam do swojej kolekcji książkę Diabetologia wieku rozwojowego- powód jeden mam syna z ct1. Myślę,że i on chętnie ja poczyta i zrozumie co dzieje się z jego organizmem.

  2. Proszę o Diabetologie wieku rozwojowego.
    Nasze maleństwa są najwiekszym darem jaki moglibysmy sobie wymarzyc. Dzieki tej ksiązce moglabym edukować rodzicow aby w długotrwałym procesie leczenia informowac rodziców, że ważne jest, aby dzieci chorujące na cukrzycę weszły w dorosłe życie bez poczucia niesprawności i nie były wykluczone z życia społecznego, zawodowego, nie doświadczały powikłań i rozwijały się prawidłowo realizując swoje plany i marzenia.

  3. Mam w życiu takie szczęście lub trasę trafiam na wypadki komunikacyjne. Bardzo często sytuacja wymaga udzielenia pomocy poszkodowanym i prowadzenia reanimacji do czasu przybycia służb ratunkowych. Dlatego chciałabym aktualizować swoją wiedzę żeby zrobić wszystko co jest w mojej mocy aby uratować komus życie. Dlatego chciałabym mieć książkę” Ostre stany zagrożenia życia w obrażeniach ciała”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *